ARTmebli
Прикрі помилки при ремонті
про які шкодують всі домовласники
Понад 260 тис. домовласників з 11 країн зізналися, що найбільша проблема ремонту – залишитися в рамках бюджету: по меншій мірі 1 з 3 чоловік суттєво перевищує заплановані спочатку витрати. Ось і доводиться опановувати нові професії і самостійно освоювати науку «домашнього перетворення». Щоб не витрачати гігантські суми на переробку, краще знати, де початківці найчастіше роблять помилки.

Ми вивчили, які "гулі" найчастіше набивають люди, роблячи вдома ремонт і розповідаємо, як уникнути найпоширеніших помилок.

1. Фото комунікацій до обробки

До того як закривати непривабливі дроти в стінах обробкою, варто відзначити їх на схемі або хоча б сфотографувати стіну: так ви будете знати, де проходять канали, і не пошкодите їх, коли будете кріпити полички або кухонні меблі.

фото електропроводки при ремонті

При замовленні меблів за індивідуальним проектом звертайтесь до професіоналіввимикач
зручний доступ до вимикача
2. Розміщення вимикача

Якщо розташувати вимикач занадто високо, дітям доведеться підстрибувати, щоб увімкнути світло, а якщо розмістити його з боку дверних петель, потрібно буде багато ходити у темряві. Оптимальне положення – з боку дверної ручки на висоті 75-90 см. У спальні краще встановлювати 2 вимикача: на вході в кімнату і біля ліжка – так перед сном не доведеться ходити з одного кінця кімнати в інший. Цим самим принципом варто керуватися при проведенні електрики в довгому коридорі – 2 вимикача скоротять непотрібні блукання по квартирі.


Якщо виникли питання, звертайтесь, будь ласка: ARTmebli
3. Ребриста підлога

Обираючи підлогове покриття, важко встояти перед чарівністю фактурних рельєфних варіантів: паркет або ламінат з фаскою, шорстка плитка, ребристий лінолеум, що імітує дерево. На ділі ж кожна нерівність на підлозі збирає бруд і щільно утримує його при прибиранні. Часу на наведення чистоти у будинку з такою підлогою знадобиться набагато більше. Ця порада найбільш актуальна для кухні на замовлення або ванної кімнати, де прибирати слід частіше.4. Занадто світла або надто темна підлога

Біла або чорна підлога – гарантія того, що відразу після ремонту потрібно буде прибирати набагато частіше. Це ідеальне тло для того, щоб розглядати порошинки і смітинки. Найкраще обрати покриття середньо-сірого відтінку – на ньому пил буде не так сильно помітний.
5. Звукоізоляція

Пластикові каналізаційні труби мають один суттєвий недолік: занадто добре резонують будь-який звук і розповідають про все, що роблять в туалеті і ванній ваші сусіди. Такі труби краще обернути шумопоглинальним матеріалом.

6. Дерево на кухні

Паркет і тим більше ламінат знаходиться в чорному списку підлогових покриттів для кухні. Спогади про свого часу пролитій суп він збереже у вигляді некрасивого здуття, а потім почне розходитися по швах. Краще віддати перевагу матовому керамограніту або зробити наливну підлогу. Найкращим покриттям в цьому випадку буде вінілова підлога.
Докладніше про цей матеріал Вас проконсультують в магазині "Хата ламінату" за адресою м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 53, 2й поверх


дерево на кухні
практичні матеріали для кухні
7. Стеля у ванній з гіпсокартону

Навіть вологостійкий гіпсокартон не захистить відремонтовану ванну кімнату від сусідів зверху. А ось натяжна стеля вбереже всю квартиру від потопу: вода залишиться під стелею, а не розтечеться по всьому будинку.

8. Таймер на теплу підлогу

Теплі підлоги – це приємно і затишно. Краще них тільки теплі підлоги з таймером: вранці вам не доведеться довго чекати, поки вона прогріється. А тепла підлога у ванній і туалеті – це ще й гарантія відсутності цвілі.

9. Бордюри у ваннійУ місці, де ванна стикується зі стіною, краще зробити похилі бордюри. Якщо залишити зазор, вся вода буде текти на підлогу, якщо просто обробити шви силіконом – вона буде застоюватися в куточках. Проникаюча в непомітні щілини волога може стати причиною виникнення цвілевого грибка.

10. Нахил ванни

Якщо у ванни пласке дно, необхідно встановити її з невеликим нахилом чаші до зливу. Для хорошого водостоку достатьно буде нахилити ванну всього на 3-5 °. Якщо ж її виставлять за рівнем, вода буде застоюватися і її доведеться зганяти вручну.


Більше фото якісних кухонь в нашому портфоліо. Для того, щоб розробити дизайн-проект Вашої кухні на замовлення, звертайтесь до нас: ARTmebli
11. Гострі ручки

Навіть від найкрасивішої ручки з гострими елементами в конструкції краще відмовитися. Об неї легко подряпатися, до того ж ці частини люблять чіпляти вільні краї одягу. При виборі цього аксесуара краще орієнтуватися на моделі з плавними і закругленими лініями. А найбільш безпечними будуть кухні без ручок. Тут фасад відкривається від натискання або за рахунок підхватів.
Більше інформації: ARTmebli
м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 53, 2й поверх, біля магазину «Хата ламінату»


12. «Фальшиві» матеріали

Оздоблення штучними матеріалами, які імітують справжні, виглядає дешево, недоречно і просто перевантажує інтер'єр. Очей не обдурити: вони з легкістю знайдуть повторюваний малюнок, відчують нав'язливі «брижі». Замість плитки «під мармур» можна підібрати гарну однотонну плитку або покриття з нейтральним візерунком.

14. Планування розміщення розеток та комунікацій без участі професіоналів

Якщо Ви замовляєте меблі на кухню вже після розведення розеток, зробленого ремонту та викладання плитки на стінах, є вірогідність необхідності переробки всього цього при монтажі меблів.

Для того, щоб не ускладнювати всім завдання, краще до ремонту звернутись до професіоналів та затвердити дизайн-проект, згідно з яким правильно розписати розміщення розеток та плитки на кухні.

ARTmebli

Ми консультуємо з розташування комунікацій на кухні.
Це економить Вам кошти та час в майбутньому.

Звертайтесь: ARTmebli

м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 53, 2й поверх, біля магазину «Хата ламінату»


Made on
Tilda