6 причин купити матрац ВЕЛАМ

Якісний матрац - запорука гарного відпочинку.
Гарний відпочинок - щасливіша людина!
Надійність
ВЕЛАМ - один із найбільших виробників матраців і нетканих матеріалів в Украині. 27 років в світі матраців - не просто слоган, це - гарантія довіри до компанії.
Якість
Висока якість продукції ВЕЛАМ - результат багатьох процесів, від контролю закупівлі комплектуючих до відвантаження продукції споживачеві. Система менеджменту якості сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.
Экологічність
Використовувані сировина, матеріали, технології та готова продукція компанії ВЕЛАМ відповідають санітарно-епідеміологічним вимогам до товарів для особистих і побутових потреб, і не мають негативного впливу на навколишнє середовище.
Технології та виробництво
Унікальні технології, запатентовані рішення, складні текстильні лінії і сучасне матрацне обладнання. А головне - творчий, професійний колектив!
Система менеджменту охорони здоров'я і безпеки праці сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 45001.
Репутація
Сприятлива громадська думка про компанію підтверджена безліччю дипломів і нагород. Більше двох мільйонів співвітчизників зробили вибір на користь продукції ТМ ВЕЛАМ.
Компанія знайшла стійку репутацію професійного підприємства, надійного ділового партнера, компанії з високим кредитом довіри.
Асортимент
Тільки під брендом ВЕЛАМ - компанія виробляє близько 50 моделей матраців. Вибір за вами!
Made on
Tilda